Miejsce na Twoją reklamę

Darmowa strona parafialna
w zamian za reklamy sponsora
3 miesiące
379.99 Netto
6 miesięcy
709,99 Netto
12 miesięcy
1 299.99 Netto
JAKIE KORZYŚCI
Miejsce na twoją reklamę na stronie w zamian za wykupienie abonamentu dla parafii. Reklama będzie umieszczona w sekcji "Sponsor" po lewej stronie strony internetowej.
Sponsor opłaca abonament konkretnej strony parafialnej, dzięki czemu parafia otrzymuje przedłużenie istniejącego abonamentu strony (na okres sponsoringu posiada strone za darmo)
Wykupienie abonamentu przez sponsora oznacza aktywację Pakietu Prestiż bez względu na to, jaki dotychczas parafia posiadała wykupiony pakiet. Po zakończonym okresie sponsoringu strony internetowej strona wraca do poprzedniego pakietu lub posiada nowy sponsoring.
Wykupienie i aktywację Abonamentu Sponsora można dokonać w dowolnym momencie. Nie trzeba czekać na zakończenie trwania bieżącego Abonamentu (abonament sponsora przedłuża ważność strony parafialnej).
SPONSORING STRONY
INTERNETOWEJ

Sponsoring strony internetowej 1

Wysłanie zgłoszenia