Miejsce na Twoją reklamę

Darmowa strona parafialna
w zamian za reklamy sponsora
3 miesiące
324.39 Netto
6 miesięcy
609,75 Netto
12 miesięcy
1 097.55 Netto
JAKIE KORZYŚCI
Zasponsoruj abonament strony parafialnej w zamian za umieszczenie Twojej reklamy na tej stronie. Reklama będzie umieszczona w sekcji "Sponsor" po lewej stronie strony.
Sponsor opłaca abonament konkretnej strony parafialnej, dzięki czemu parafia otrzymuje przedłużenie istniejącego abonamentu strony.
Wykupienie abonamentu przez sponsora oznacza aktywację Pakietu Prestiż bez względu na to, jaki dotychczas parafia posiadała wykupiony Pakiet
Wykupienie i aktywację Abonamentu Sponsora można dokonać w dowolnym momencie. Nie trzeba czekać na zakończenie trwania bieżącego Abonamentu (abonament sponsora przedłuża ważność strony parafialnej).
ZOSTAŃ SPONSOREM

Wysłanie zgłoszenia
Skorzystaj z formularza poniżej

Ustalenie szczegółów